Šlavimo kaušas (modelis STD - HD)

Šalivimo kaušas M3 gali būti prijungtas prie be kokio tipo frontalinio mini krautuvo ir yra suprojek-tuotas, kad atitiktų mūsų klientų, kurie dirba elektros kabelių ar telefono linijų tiesimo bei kelių priežiūros sektoriuose, poreikius. Standartinėje komplektacijoje yra surinkimo kaušas, iš polipropi-leno padarytas šepetys, abipusis prisukamas peilis, tiekimo žarnos su greita jungtim frontaliniams mini krautuvams. HD komplektacijoje yra surinkimo kaušas, iš polipropileno maišyto su plienu padarytas šepetys, privirintas HB450 peilis, dugno sutvirtinimas iš Hardox, hidraulinės žarnos, greita jungtis frontaliniams mini krautuvams.

Techniniai duomenys Video
Šlavimo kaušas (modelis W)

Šlavimo kaušo M3 modelis W, plotis gali būti nuo 1800 mm iki 2700 mm, jo konstrukcija ypač tvirta, lengvai prijungiamas prie frontalinių krautuvų, ekskavatorinių krautuvų, teleskopinių krautuvų. Priekyje sumontuotos šluotos volas sumontuotas taip, kad užtikrintų gerąį operatoriaus matomumą ir darbų saugą. Komplektacijoje yra hidraulinis surinkimo kaušo atidarymas, plaukiojantis polipro-pileno šepetys Ø 600 mm, hidrualinis variklis su tiesiogine transmisija, 3 pagalbiniai ratukai 200x50 mm, hidraulinės žarnos, savaiminio horizontalaus išsilyginimo jungties sistema, viršslėgio vožtuvas mašinoms kurių srautas didesnis nei 90 l/min.

Techniniai duomenys Video
Šlavimo kaušas (modelis D)

Šlavimo kaušas M3 modelis D yra suprojektuotas klientams, kurie kurie dirba elektros kabelių ar telefono linijų tiesimo bei kelių priežiūros sektoriuose. Jis gali būtų prijungtas prie bet kokio tipo frontalinio mini krautuvo. Komplektacijoje yra hidraulika valdomas surinkimo kaušas, polipropileno šepetys Ø 560 mm, 2 pagalbiniai ratukai, hidraulinės žarnos, 20° mechaninis darbo kampas.

Techniniai duomenys Video Priedai
Šlavimo kaušas (modelis DS)

Šlavimo kaušas M3 modelis DS yra suprojektuotas klientams, kurie dirba elektros kabelių ar tele-fono linijų tiesimo bei kelių priežiūros sektoriuose. Jis gali būti prijungtas prie bet kurio tipo fron-talinių krautuvų, ekskavatorinių krautuvų ir teleskopinių krautuvų. Komplektacijoje yra hidraulika valdomas surinkimo kaušas, polipropileno šepetys Ø 600 mm, 4 pagalbiniai ratukai (išskyrus BS180DS, kuriame turi 3 ratukus), hidraulinės žarnos, 20° mechaninis darbo kampas.

Techniniai duomenys Video Priedai
Šlavimo kaušas (modelis F)

Šalvimo kaušas M3 modelis F tinka grindinių ir pramoninių gamyklų kiemų valymui. Gali buti prijungiamas prie visų tipų šakinių krautuvų. Komplektacijoje yra hidrulika valdomas surinkimo kaušas, maišytas polipropileno ir plieno šepetys Ø 560 mm, hidraulinės žarnos, 3 pagalbiniai ratu-kai ir savaiminio išsilyginimo mechanizmas.

Techniniai duomenys Video
Šluota

Šluota M3 tinka didelių aikštelių, pramoninių zonų valymui bei metalo laužo surinkimui. Gali būti prijungiamas prie bet kokio tipo šakinio krautuvo ar mašinos. Ji yra atspari susidevėjimui ir visisškai perdirbama. Komplektacijoje yra privirintos geležies juostelės arba keičiamos geležies juostelės (serija I) arba keičiamos polipropileno juostelės (IP serija), jungtis šakėms.

Techniniai duomenys Video
Pasukama šluota

Pasukama šluota M3 gali būti prijungtas prie frontalinių krautuvų, frontalinių mini krautuvų ir teleskopinių krautuvų. Dėka tvirtos šluotos konstrukcijos, ji gali būti naudojama statybviečių, gatvių, didelių kiemų valymui arba nestipriai pasnigus kaip sniego valymo mašina.

Komplektacijoje yra integruotas tiesioginės pavaros variklis, hidraulinės žarnos su greitomis jung-timis, polipropileno šepetys Ø 600 mm, ± 30° mechaninis darbo kampas ir jungtis prie frontalinių mini krautuvų.

Techniniai duomenys