Standartinis kaušas

Standartinis kaušas M3 turi labai tvirtą konstrukciją ir yra lengvai prijungiamas prie visų tipų fron-talinių mini krautuvų. Komplektacijoje yra plieniniu prisukamu peiliu (suprojektuotas dantų įrengimui), dugno sutvirtinimas ir jungtis prie mašinos.

Techniniai duomenys
Pramoninis kaušas su sugriebtuvu

JPrmaoninis kaušas su sugriebtuvu M3 yra idealus įrenginys šiukšlių ir metalo laužo surinkimui bei tvarkymuisi statybose, popieriaus gamybos fabrikuose. Komplektacijoje yra 2 viršutinės žnyplės ir jungtis prie mašinos.

Techniniai duomenys Video
Sijojimo kaušas

Sijojimo kaušas M3 yra suprojektuotas atliekų, statybinio laužo ir žvyro rūčiavimui. Jis gali būti prijungiamas prie visų tipų frontalinių mini krautuvų. Komplektacijoje yra hidraulinės žarnos ir jungtis prie frontalinių mini krautuvų.

Techniniai duomenys Video Priedai
Siloso pjovimo kaušas

Siloso pjovimo kaušas buvo suprojektuotas panaudojimui žemės ūkyje, ypač kompanijoms, kurios gamina biodujas, kurioms reikia nupjauti presuotą silosą, nepaveikiant jo struktūros. Jis gali būti prijungtas prie visų tipų teleskopinių krautuvų. Komplektacijoje yra dantys geriasniam siloso sugriebimui, 3 hidrauliniai cilindrai, hidraulinės žarnos.

Techniniai duomenys Video
Hidraulinė krūmapjovė

Hidraulinę krūmapjovę M3 charakterizuoja jos tvirta konstrukcija ir yra konkrečiai suprojektuota naudojimui ant frontalinių mini krautuvų. Jis gaminamas keturiais modeliais. Krūmapjovė turi porą"Y" peilių ir trečiąjį centrinį peilį, kurių pagalba susmulkina krūmus į labai mažas daleles

Komplektacijoje yra hidraulinės žarnos ir prisukama plokštelė prijungimui prie frontalnių mini krautuvų (išskyrus modelį MDC10, kuris tiekimas su privirintu kabliu). Peiliai yra dideli, todėl tinkasmulkinti krūmų šakas net iki 80 mm diametro.

Techniniai duomenys Video